Warning: include(/home/avtoportal/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php): failed to open stream: No such file or directory in /home1/avtoportal/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 72

Warning: include(): Failed opening '/home/avtoportal/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/pear') in /home1/avtoportal/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 72

Warning: include_once(/home/avtoportal/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php): failed to open stream: No such file or directory in /home1/avtoportal/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 92

Warning: include_once(): Failed opening '/home/avtoportal/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/pear') in /home1/avtoportal/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 92
Новиот Audi А8 ќе доаѓа со една навистина интересна новина

Новиот Audi А8 ќе доаѓа со една навистина интересна новина

Всушност, новиот А8 ќе доаѓа со опција за масажа на нозете.

Не дели една недела од голема премиера на новата генерација на најпрестижниот модел на Audi, модел за кој веќе преку многу „тизер“ видеа знаеме нешто повеќе. Но, наместо нешто во врска со динамиката на возење и технологија зад неа, Audi акцентот го стави на удобноста и погодноста.

Ова е очигледно она што на пазарот на високо софистицирани луксузни седани се бара, и токму во таа област Audi A8 стана лидер. Одкако се сретнавме со прилагодувањето на системот за суспензија и делумно автономниот систем за возење, редот му дојде на седиштето, и тоа на она назад. Не е ни чудо, во ваков автомобил, сопственикот да се вози на задното седиште од моментот на купување.

Audi, како дополнителна опрема ќе понуди масажер за нозе кој се крие зад панел во задниот дел на совозачкото седиште и неговата работа е контролирана од страна на екран на допир.
Погледнете за што станува збор во видеото во прилог.

Предложена објава:
Како забрзува најновиот, можеби најатрактивниот модел во понудата на Volkswagen

Сите знаеме дека Volkswagen неодамна ни претстви комплето нов модел,...

Close