Warning: include(/home/avtoportal/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php): failed to open stream: No such file or directory in /home1/avtoportal/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 72

Warning: include(): Failed opening '/home/avtoportal/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/pear') in /home1/avtoportal/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 72

Warning: include_once(/home/avtoportal/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php): failed to open stream: No such file or directory in /home1/avtoportal/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 92

Warning: include_once(): Failed opening '/home/avtoportal/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/pear') in /home1/avtoportal/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 92
Еден возач на автобус го искуси „Nurburgring“ со своето возило

Еден возач на автобус го искуси „Nurburgring“ со своето возило

„Nurburgring“ е рај за автомобилистите зависници од андреналин, но понекогаш може да сретнеме и неочекувани гости.

На оваа стаза до сега продефилирале речиси сите автомобили со спортски дух, а често на асфалтот на оваа патека може да се забележат и секојдневни автомобили со доработки, како би се доближиле на оние со поголем спортски дух.
Но, ако се прашувате дали секое возило може да се појави на „Nurburgring“, ова видео ќе ви покаже дека вие не мора да имате автомобил за да уживаате во шармот на тркачката патека.

Ако ве интересира како изгледа кога на „Nurburgring“, патеката долга 21 км, ќе се појават автобуси, кампери, товарни комбиња и слично, погледнете го видеото во продолжение.

Предложена објава:
ABT го надогради Audi RS6-R

Германскиот тјунер ABT го надогради и Audi RS6-R. Се работи...

Close