Одмерување на силите, Civic Type R vs Golf GTI Clubsport S

Honda и VW си ги одмерија силите.

И Honda и VW со 2.0 L мотори со по 306 ks, кој е победник, погледнете го видеото подоле!

Предложена објава:
BMW i8 станува комплетно електричен со 804 коњски сили

BMW i8 наскоро ќе добие нова изведба од целосен електричен...

Close