Warning: include(/home/avtoportal/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php): failed to open stream: No such file or directory in /home1/avtoportal/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 72

Warning: include(): Failed opening '/home/avtoportal/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/pear') in /home1/avtoportal/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 72

Warning: include_once(/home/avtoportal/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php): failed to open stream: No such file or directory in /home1/avtoportal/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 92

Warning: include_once(): Failed opening '/home/avtoportal/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/pear') in /home1/avtoportal/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 92
Нов концепт на Volkswagen, Gol GT

Нов концепт на Volkswagen, Gol GT

Volkswagen на Sao Paulo Motor Show во Бразил го претстави спортскиот концепт на моделот Gol.

vw_gol_gt_carplace_10

Се работи за Gol GT концепт, hatchback со 3 врати и вграден 1.0 литарски TSI бензиски мотор со 125 Hp.

vw-gol-gt-concept12-1

За новиот модел на Volkswagen резвиен е и аеро пакет (изменет преден браник со спојлер, сет прагови, заден браник со дефузер, заден кровен спојлер), издупчена предна маска, црвени детали, LED светла, GT лого, нови алуминиумски бандажи од 18 инчи, затемнети прозорци, спротски издувен систем, како и променет ентериер со спортски седишта.

vw_gol_gt_carplace_7

Предложена објава:
Zastava Abarth 1050 TC

Оваа Zastava Abarth 1050 TC е заеднички проект на браќата...

Close